آموزش ساخت میم با کامپیوتر

امروزه به دلیل حاشیه های بسیار زیادی که در دنیا به وجود می آید بازار ساخت میم نیز بسیار داغ شده است این آثار گرافیکی عموما جنبه های طنز داشته و در فضا های مجازی به میزان بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیار زیادی برای خود دارد در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی و آموزش ساخت میم با کامپیوتر خواهیم پرداخت.

قبل از این که به آموزش ساخت میم با کامپیوتر بپردازیم باید این نکته را بدانید که شما در کامپیوتر می توانید با ابزار های تدوین عکس و گرافیکی مثل فوتوشاپ، کرول و الستریتور میم بسازید اما شاید میم ارزش آن را نداشته باشد که از این ابزار های قدرتمند برای ساخت میم استفاده کنید به همین ابزار های تحت وبی وجود دارد که شما می توانید به راحتی از این ابزار های استفاده کرده و میم دلخواه خود را بسازید. پس به همین دلیل در این مقاله به بررسی ابزار های تحت وب ساخت میم خواهیم پرداخت.

سایت imgflip

سایت imgflip

یکی از قدرتمندین سایت ها در زمینه میم است که دارای بیش از ۱۰ میلیون کاربر است این سایت در کشور های اروپایی تبدیل به نوعی سوشال شده است که افراد میم های دلخواه خود را می سازند و آن ها را به اشتراک می گذارند و بقیه مردم نظرات خود را برای آن میم می نویسیند.

شما می توانید میم های خام بسیار زیادی را این وب سایت دانلود کنید و یا با ادیتور ایمیچ فیلیپ میم خود را بسیازید.

سایت KAPWING

سایت KAPWING

این سایت یک ابزار جامع برای ادیت عکس و ادیت ویدیو است و با داشتن ابزار های متنوعی که این ابزار دارد می توانید به راحتی هر ادیتی را بر روی عکس و فیلم خود پیاده کنید.

یکی از ابزار های این سایت MEME GENERATOR نام دارد که شما می توانید به راحتی با آپلود میم خام خود بر روی آن تغییراتی اعمال کنید همچنین تعداد محدودی میم خام نیز در این وب سایت وجود دارد که شما اگر دوست داشتید می توانید از آن ها استفاده کنید.

نکته: رابط کاربری این وب سایت نسبت به دیگر سایت های ساخت میم سخت تر است.

سایت canva

یکی از سایت های حرفه ای برای ادیت عکس است که علاوه بر این که می توانید در این سایت به ساخت میم های دلخواه بپردازید عکس های خود را تدوین کنید. این سایت دارای رابط کاربری بسیار آسانی است که همه افراد در هر سنی می توانند در وب سایت به تولید میم و ادیت عکس بپردازند این سایت یک ابزار اختصاصی برای ساخت میم دارد.

سایت میم فارسی

سایت میم فارسی

میم فارسی اولین سوشال میمی ایران است که شما می توانید میم خام هایی که در فضای مجازی ایران استفاده می شود را در این وب سایت مشاهده کنید همچنین می توانید در این وب سایت میم های خود را با دیگر به اشتراک بگذارید.

از جمله مزایای این وب سایت داشتن رابط کاربری بسیار آسان و فارسی است و شما می توانید هر نوع میمی را داخل این وب سایت پیدا کنید.

کلام آخر

اگر به دنبال ساخت میم با کامپیوتر خود هستید ما به شما وب سایت میم فارسی را پیشنهاد می دهیم که با داشتن بیش از ۱۰ هزار میم خام و رابط کاربری آسان فضای بسیار خوبی را برای ساخت میم فراهم کرده است.

(Visited 337 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *