معروف ترین میم های خارجی

یکی از بزرگترین سوشال های میم در دنیا  سایت imgflip است در این سایت شما علاوه بر این که می توانید برای خود میم های مختلفی بسازید، برای میم رنکینگ هایی نیز تعیین کرده است و میمی که بیشترین مخاطب را داشته باشد به عنوان میم های برتر و معروف شناخته می شود. در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی ۱۰ میم معروف سایت imgflip خواهیم پرداخت.

میم دریک

دریک یکی معروف ترین و پرحاشیه ترین خواننده های آمریکا است که در موزیک ویدیوی آهنگ Hotline Bling ری اکشن جالبی از خود نشان داد که به یک میم بسیار معروف تبدیل شد.

میم خیانت به دوست دختر

این میم یکی از عکس های استوک  سایت فری پیک است که تبدیل به میم شده است در این عکس پسری با دوست دختر خود در حال قدم زدن است که دختر دیگری از کنار پسر عبور می کند و به دلیل زیبایی دختر، پسر به اندازه زیادی خم می شود و به او نگاه می کند. این میم تبدیل به یکی از معروف ترین میم های خارجی در کشور های مختلف شده است.

میم دو دکمه

یکی دیگر از میم های معروف انیمیشنی، میم دو دکمه است که در آن قهرمانی نگران است و نمی داند باید کدام یک از دکمه ها را فشار دهد. این ری اکش قهرمان کارتونی تبدیل به یک میم انیمیشنی تبدیل شده است.

میم سیلی بتمن به رابین

در هر زمان تصاویر سیلی های معروف تبدیل به میم های معروفی می شود مثل میم سیلی زدن ویل اسمیت، اما سیلی بتمن به روبین یکی از معروف ترین، قدیمی ترین و پر طرفدار ترین میم های تاریخ تبدیل شده است.

میم خروجی ۱۲

در این میم ماشینی می بینید که یکباره تغییر مسیر داده و این کار باعث شده است که دود از تایر های خود به بیرون دهد.

کلام آخر

در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی معروف ترین میم های خارجی پرداختیم شما هم می توانید نظرات خودتان را در مورد میم های معروف خارجی برای ما کامنت کنید.

 

(Visited 695 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *