معروف ترین میم های توییتر

امروزه میم ها یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین عکس ها در فضای اجتماعی مانند توییتر اینستاگرام هستند که با سرعت باد در دنیای مجازی ترند می شوند. سوشال های میم خیزی مثل توییتر هم کمک بسیار زیادی به ترند شدن میم ها می کند. در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی معروف ترین و ترند ترین میم های شبکه اجتماعی میم فارسی خواهیم پرداخت.

میم آندرس آراتو

میم آندرس آراتو

میم آندرس آراتو یا همان پیرمردی که با یک لبخند جلوی لپ تاب نشسته است یکی از معروف ترین میم هایی است که در توییتر به معروفیت زیادی رسیده است. این تصویر که کاملا اتفاقی تبدیل به میم شده است باعث مشهوریت آندرس آراتو مهندس برق کشور مجارستان شده است.

میم عباس بوعذار

میم عباس بوعذار

چند سال قبل علی دایی آقای گل جهان در نشست خبری با عصبانیت بسیار زیاد از داوری این جمله را گفت: «عباس بوعذار، نه میم داره، نه ه داره، نه دال داره. فقط یه دونه ر داره!» را به زبان آورد و به یک میم اینترنتی تبدیل شد اما جریان چه بود؟

گویا داور بازی بـه علی دایی می‎گوید خلیل‎زاده بازیکن سپاهان روی فردی بنام محمدی خطا کرده اسـت و به همین دلیل، کارت گرفته، اما بعداً مشخص می‎شود فردی به نام «محمدی» اصلا در بازی وجود خارجی ندارد و بازیکن مدنظر داور، عباس بوعذار بوده اسـت! همین می‎شود کـه علی دایی با عصبانیت در آن نشست خبری، نام «عباس بوعذار» را بر زبان می‌آورد و فضای مجازی را می‌ترکاند.

میم دریک

میم دریک

دریک یکی از معروف ترین رپر های کشور آمریکا است که در موزیک ویدیو آهنگ هات لاین برینگ خود ری اکشن جالبی از خود نشان داد که باعث ترند شدن موزیک ویدیو خود شد و این صحنه تبدیل به یکی از معروف ترین میم های دنیا در شبکه اجتماعی توییتر شد.

میم مجری سمت خدا

میم مجری سمت خدا

مجری سمت خدا یا همان آقای نجم الدین شریعتی که در شهر تنکابن در سال ۱۳۵۹ متولد شد او فعالیت خود را در سال ۱۳۸۱ در صدا و سیما با برنامه نیمرخ شروع کرد که به یکی از پربیننده ترین برنامه های نوجوانان تبدیل شد و در سال ۱۳۸۵ دوباره با برنامه زلال احکام شروع به مجری گری کرد و در سال ۱۳۸۸ جرقه برنامه سمت خدا زده شد.

برنامه سمت خدا که به یکی از معروف ترین برنامه های صدا و سیما بین بانوان تبدیل شده بود باعث شد مادران نجم الدین شریعتی را به عنوان یک فرزند صالح و نمونه بشناسند به همین دلیل میم هایی برای او در فضای مجازی به عنوان فرزند صالح شناخته شد.

کلام آخر

امروزه میم ها تبدیل به بخش بزرگی از زندگی مجازی ما شده اند که محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده اند به طوری که در فضای مجازی گاهی اوقات پیام خود را با میم های به دست مخاطبان خود می رسانیم. شما هم می توانید در شبکه اجتماعی میم فارسی میم های خود را تولید کنید و سوشال های مختلفی مانند توییتر آن ها را بازنشر دهید.

(Visited 768 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *