ریمیکس آهنگ میگن خورشید پشتش به ماست

فضای مجازی یکی از راحت ترین راه هایی است که شما می توانید با انجام رفتار های عجیب و حرف های خنده دار و نا مفهوم به معروفیت بالایی برسید و برای شما میم ها و ریمیکس ها و فیلم های خنده دار بسیار زیادی ساخته شود.
آقای خورشید پشتش به ما یکی از این افراد است که با گفتن حرف های چرت و پرت که برای خنده دار است در ایران معروف شد و به عنوان دانشمند و منجم ایرانی معروف شد.

مطالب مرتبط: معروف ترین میم های ایران

او با مطرح کردن نظریه خود خط قرمز  برای باطل کردن قوانین فیزیک و نظریه های دانشمندان بزرگی مانند: نیوتون، انیشتین، ابن هیثم، ابوریحان بیرونی، عمر خیام، نیکلاس کوپرنیک، گالیلئو گالیله و … کشید. گفته می شود او یکی از یاران با وفای زکریای رازی کاشف الکل است. در ادامه در سایت میم فارسی به بررسی بیشتر استاد نجوم اعظم ایران خواهیم پرداخت.

نظریه استاد نجوم ایران چیست؟

استاد با انتشار فیلمی از خود گفته است که خورشید پشتش به ماست و اگر بر گردد و با زمین روبه رو باشد  تمام حیوانات، درختان و انسان ها را می سازند همچنین او در ابتدای گفت و گوی خود به این نکته اشاره کرد که کوه ها ستون زمین هستند و اگر نباشند زمین به صورت کلی از بین می روند و از کوه ها به عنوان ستون و ریشه های زمین نامید.

وی افزود در این عالم به صورت کلی ۷ جهان وجود دارد که خورشید به آن ها نور نمی اندازد. دو کره در زیر ما و چهار کره در بالای ما وجود دارد که هر کدام برای خود نفت و گاز و منابع طبیعی مجزایی دارند.

همچنین در پایان سخنانش به این دو نکته نیز اشاره کرد که خورشید پشتش به ماست و اگر برگردد تمام چیز های موجود در جهان را می سوزاند و گفت که زمین در جای خود ایستاده است و خورشید به دو آن می چرخد.

فیلم استاد خورشید پشتش به ماست

در این قسمت از مقاله شما را به تماشای نظریه بزرگترین استاد نجوم ایران دعوت خواهیم کرد.

 ریمیکس خورشید پشتش به ماست

به دلیل ناب بودن سخن این استاد موزیک هایی برای فراموش نشدن سخنان گهربار این استاد ساخته شد که می توان به این آهنگ اشاره کرد. اهنگ میگن خورشید پشتش به ماست ریمیکس دانلود کامل با لینک مستقیم و کیفیت اورجینال  در سایت میم فارسی

متن آهنگ خورشید پشتش به ماست

در این قسمت از مقاله به بررسی متن آهنگ سخنان بزرگوار خواهیم پرداخت:

کوه ها ستون زمینه

کوه نباشه زمین اصلا از بین میره

کره ای هست ظلمته

خورشیدم خیلی دوره

حرارتش یخ میزنه

عین یه توپه

زمین میچرخه خورشید میچرخه

زمین سر جاشه

هرچی میاد بالا اون میچرخه

زمین بخار میشه میره بالا

(Visited 5,084 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *