جریان میم ما مثل هم نیستیم چیه؟

میم ما مثل هم نیستیم بر گرفته از گاس فرینگ یکی از شخصیت های ساختگیه سریال محبوب برکینگ بد است که آقای جیانکارلو اسپوزیت و بازی در این نقش را بر عهده گرفته است. در این سریال گاس فرینگ یک دورگه آمریکایی- شیلیایی است که در حوزه ساخت و پخش مواد مخدر در جنوب  غربی آمریکا فعالیت دارد اما در کنار پخش مواد مخدر دارای چندین بیزینس مشروع مانند رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای است.

جیانکارلو اسپوزیتو در این فیلم نقش مدیری فعال را بازی می کند که رابطه‌ی بسیار خوبی با ماموران البوکرکی و نیومکزیکو آمریکا دارد او با عامه ی مردم شخصیت بسیار خوب و منطقی داشته اما در صنعت مواد مخدر یک شخصیت بی رحم دارد.

در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی چگونگی تبدیل گاس فرینگ به میم و سریال برکینگ بد خواهیم پرداخت.

چرا گاس فریک تبدیل به میم شد؟

چرا گاس فریک تبدیل به میم شد؟

همانطور که گفتیم گاس فریک در فیلم بریکنگ بد یک میلیاردر خود ساخته بسیار موفق و خشن بود که در اثر انفجار در خانه سالمندان کشته شد، در سکانس ملاقات خود با والتر وایت او از جمله ما مثل هم نیستیم استفاده کرد. و از آن به بعد میم ما مثل هم نیستیم به گاس فریک اختصاص یافت.

کاربران فضای مجازی هم بیکار ننشستند و شروع به تولید میم های مختلف با چهره ی گاس فریک کردند.

برخی از میم های خام تولید شده برای گاس فریک

میم ما مثل هم نیستیم در ژست های مختلف آقای گاس فریک تولید شده است که در این قسمت از مقاله به بررسی برخی از این میم ها خواهیم پرداخت.

میم گاس فریک میم گاس فریک میم گاس فریک میم گاس فریک میم گاس فریک میم گاس فریک

جیانکارلو اسپوزیت کیست؟

جیانکارلو اسپوزیتو متولد ۲۶ آوریل سال ۱۹۵۸ در کشور دانمارک است او در زمینه های بازیگری، کارگردانی و تهیه کنندگی فعالیت دارد اما دلیل اصلی معروفیت او بازی در سریال برکینگ بد در نقش گاس فرینگ است. از دیگر سریال هایی این بازیگر در آن ها نقش آفرینی کرده است می توان به سریال بهتره با ساول تماس بگیری و سریال مندلورین اشاره کرد. از افتخارات این بازیگر دانمارکی می توان به جایزه بهترین بزیکن مکمل مرد منقدان تلویزیون اشاره کرد همچنین او نامزد دریافت سه جایزه مختلف برای مجموعه تلوزیونی درام اشاره کرد.

سریال برکینگ بد

سریال برکینگ بد

سریال برکینگ بد یک مجموعه تلوزیونی بسیار جذاب آمریکایی به سازندگی و تهیه کنندگی آن وینس گیلیگان است که در ۲۰ ژانویه سال ۲۰۰۸ اولین قسمت این سریال منتشر شد و آخرین قسمت این سریال به ۱۴ آوریل ۲۰۱۱ بر می گردد. این فیلم در شهر البوکرکی ایالت نیومکزیکوی آمریکا ساخته شده است.

جیانکارلو اسپوزیت کیست؟

خلاصه داستان سریال برکینگ بد

والتر واست دبیر شیمی یک دبیرستان است که متوجه می شود دچار سرطان شده است و مرگ او حتمی است. او که یک آدم بی خطر و بی حاشیه است به این فکر می افتد که برای خانواده خود پولی جمع کند تا همسر و فرزند او به راحتی بعد از مرگش زندگی کند. او همراه با یکی از شاگردان قدیمی اش به فکر تولید مواد مخدر روی می آورد در ادامه او جنایت هایی انجام خواهد داد.

کلام آخر

در این مقاله از سایت میم فارسی به بررسی میم گاس فریک پرداختیم شما می توانید با سایت میم فارسی، میم های خود را با میم خام ما مثل هم نیستید بسازید.

(Visited 1,030 times, 1 visits today)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *